Czujnik ciśnienia oleju możesz podłaczyć bezpośrednio pod diodę led na 12 V.
Czujnik ładowania to inna sprawa - prawdopodobnie w tym przypadku żarówka jest nie tylko kontrolką ładowania, ale też dostarcza odpowiedniego prądu do wzbudzenia się alternatora - dioda pobiera znacznie mniejszy prąd, więc może nie dawać odpowiedniego prądu do wzbudzenia się altka. Dlatego tutaj radziłbym diodę zbocznikować rezystorem odpowiedniej wartości.
lututu napisał: temp cieczy.
Tu już sytuacja jest nieco trudniejsza - jeśli masz czujnik do wskaźnika zegarowego to trzeba by dać jakiś komparator sterujący diodą. Ale moim zdaniem akurat jesli chodzi o wskazania temp cieczy to lepiej mieć zegar niż kontrolkę - masz dokładniejszą informację co dzieje się z silnikiem.