Witam Serdecznie od nie dawna stałem się posiadaczem Rometa rr 50 po zakupie dośc tanim nie działa obrotomierz , wiec pomyslałem akumulator rozładowany nie nadaje sie do niczego kupie nowy i tak zrobiłem wymieniłem i lekko wskazówka skacze od orotów do 1tys max i skacze jak zwariowana co moze byc przyczyna?
Dodano po 48 [minuty]:
ok mała aktualizacja do tego obrotomierza idą 3 kable czarno-żółty , zielony i czarny gdy te kable naciagne obrotomierz załapuje czyli luzne styki ?
Dodano po 48 [minuty]:
ok mała aktualizacja do tego obrotomierza idą 3 kable czarno-żółty , zielony i czarny gdy te kable naciagne obrotomierz załapuje czyli luzne styki ?