Po rozmowie z kolegami wymontowałem opornicę wentylatora i wymieniłem na drugą używaną opornicę tego samego typu Valeo [042]
603814B(c) na pewno była sprawna bo przez 3m-c wentylator działał na wszystkich biegach a teraz tyko na 1 biegu.
Mam pytanie jak na zewnątrz samochodu można sprawdzić opornicę /po wmontowaniu opornicy obok spiral była zamontowana dioda lub coś podobnego/opornik/ zaginął, może mi ktoś podpowie co w tym miejscu zamontować ,może schemat.Czy można zamontować coś nowszego zamiast tej opornicy,może z innego nowszego samochodu.
dziękuje pozdrawiam Wawrzyniec
603814B(c) na pewno była sprawna bo przez 3m-c wentylator działał na wszystkich biegach a teraz tyko na 1 biegu.
Mam pytanie jak na zewnątrz samochodu można sprawdzić opornicę /po wmontowaniu opornicy obok spiral była zamontowana dioda lub coś podobnego/opornik/ zaginął, może mi ktoś podpowie co w tym miejscu zamontować ,może schemat.Czy można zamontować coś nowszego zamiast tej opornicy,może z innego nowszego samochodu.
dziękuje pozdrawiam Wawrzyniec