Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Massey Ferguson 188 - Wałek przekaźnika mocy

07 Jul 2017 11:06 1170 6
  • Level 2  
    Witam mam problem z tym wałkiem przekaźnika mocy mianowicie gdy podłącze belownice to przy małym obciążeniu daje rade jescze a gdy już dobija do końca to wałek przestaje się kręcić. I jescze podnośnik opada! Proszę o pomoc????. Dodam tylko że dałem jakiemuś mechanikowi który miał mi to zrobić, wymienił którąś pompę i tarczki w koszyczku ( tylko że nie wszystkie wymienił bo mówił że reszta jest dobra)
  • Level 2  
    Opada gdy ramiona są w górze przy jakimś obciążeniu np gdy są podczepione pługi.
    Gdy komora zapełnia się jest już prawie pełna To wtedy wałek przestaje kręcić...!
    Nawet gdy podłącze kosiarke rotacyjna
    I tam gdzie jest większa trawa to też rozlacza.
    Prasa jest firmy class
  • Level 7  
    Być może jest winne sprzęgło jeśli chodzi o WOM bądź dźwignia którą ją włączasz. A jeśli już ten wałek przestaje się kręcić to co wtedy robisz? Wciskasz sprzęgło i podnosisz dźwignie do włączenia go?
    Tarcze są 2 jeśli wymienił i zrobił to jak się należy to ok.
    Czy pompa dobrze podnosi np. pług? Bo jeśli tylko opuszcza i pytanie czy na zgaszonym czy w trakcie jazdy tu problem może leżeć po stronie cylindra/ pierścieni od podnośnika hydraulicznego badz polaczeniem pompa - rozdzielacz. A czemu wymieniał pompę? Całą?
  • Level 2  
    Na polbiegach na zimnych 100 bar a jak się rozgrzać spadało do 50 40 bar obecnie rozebralem go i szukam przyczyny. pompa nowa założona tą co ja mierzyłem
  • Level 35  
    Kolega coś pomylił i o jedno zero za dużo przy tych barach. Z tyłu na pompie masz dwa wejścia do zasilenia. W niektórych typach były obydwa wykorzystane, w innych jedno zaślepione. Jak jest u Ciebie? Jeśli tylko jedno sprawdź czy zaślepka drugiego siedzi na swoim miejscu.