Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 188 - Wałek przekaźnika mocy

07 Lip 2017 11:06 912 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem z tym wałkiem przekaźnika mocy mianowicie gdy podłącze belownice to przy małym obciążeniu daje rade jescze a gdy już dobija do końca to wałek przestaje się kręcić. I jescze podnośnik opada! Proszę o pomoc????. Dodam tylko że dałem jakiemuś mechanikowi który miał mi to zrobić, wymienił którąś pompę i tarczki w koszyczku ( tylko że nie wszystkie wymienił bo mówił że reszta jest dobra)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    Opada gdy ramiona są w górze przy jakimś obciążeniu np gdy są podczepione pługi.
    Gdy komora zapełnia się jest już prawie pełna To wtedy wałek przestaje kręcić...!
    Nawet gdy podłącze kosiarke rotacyjna
    I tam gdzie jest większa trawa to też rozlacza.
    Prasa jest firmy class
  • Poziom 7  
    Być może jest winne sprzęgło jeśli chodzi o WOM bądź dźwignia którą ją włączasz. A jeśli już ten wałek przestaje się kręcić to co wtedy robisz? Wciskasz sprzęgło i podnosisz dźwignie do włączenia go?
    Tarcze są 2 jeśli wymienił i zrobił to jak się należy to ok.
    Czy pompa dobrze podnosi np. pług? Bo jeśli tylko opuszcza i pytanie czy na zgaszonym czy w trakcie jazdy tu problem może leżeć po stronie cylindra/ pierścieni od podnośnika hydraulicznego badz polaczeniem pompa - rozdzielacz. A czemu wymieniał pompę? Całą?
  • Poziom 2  
    Na polbiegach na zimnych 100 bar a jak się rozgrzać spadało do 50 40 bar obecnie rozebralem go i szukam przyczyny. pompa nowa założona tą co ja mierzyłem
  • Poziom 34  
    Kolega coś pomylił i o jedno zero za dużo przy tych barach. Z tyłu na pompie masz dwa wejścia do zasilenia. W niektórych typach były obydwa wykorzystane, w innych jedno zaślepione. Jak jest u Ciebie? Jeśli tylko jedno sprawdź czy zaślepka drugiego siedzi na swoim miejscu.