lepszy bedzie ten gdn 27-300-4-ss model z koncowka ss a nie sc poniewaz ma troszke lepsze parametry... przynajmniej tak mi sie wydaje... ja zrobilem sobie suba na tym glosniku i jestem pod wrazeniem jego grania... zasilam go wzmakiem na TDA 7294 w mostku czyli jakies 160W przy napieciu 45-48 V... do tego filtr subsoniczny ustawiony na 20 Hz i dolnoprzepustowy na 75 Hz... regulator czestotliwosci o 20-75 Hz, przesuwnik fazy o 180 stopni i takie tam... hehe no nic
wiec uwazam ze lepszy bedzie ten stx 27 cm... wsadzilem go w obudowe 75l i dalem bass reflex 10 cm x 34 cm ustawiony na 27 Hz.... plyta o gr 36 mm nic nie drga.. a bas jest wysmienity... co prawda nei jest to jakis rarytas za 1000 zl hehe ale gra niezle

do filmow i muzyki sie nadaje

mi sluzy do filmow bo kompletuje sobie kino domowe na stx'ach

wiec jak kto lubi
pzdr Sloy