Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volkswagen Passat b6 - Volkswagen Passat b6 - wymiana głośnika przód

KacperJordan23 12 Lip 2017 12:46 1281 3
  • #1 12 Lip 2017 12:46
    KacperJordan23
    Poziom 2  

Witam.
    Posiadam passata b6, radio seryjne RCD310, nagłośnienie seryjne blaupunkt 8 głośników. W prawych drzwiach z przodu spalił mi się głośnik niskotonowy. Jaka jest najlepsza opcja wymiany? Kupić taki sam głośnik używany/nowy ?(czy lepiej wymienić oba głośniki z przodu na jakieś lepsze?) zestaw grał nawet dobrze ale chciałbym żeby bass był trochę mocniejszy. Na chwile obecna działają mi tylko głośniki z tylu i cykacze z przodu (lewy niskotonowy z przodu nie działa również)

0 3
  • Pomocny post
    #2 12 Lip 2017 16:56
    powalla
    Moderator CarAudio

Jeśli nie zamierzasz wytłumiać drzwi, a tylko chcesz na podmiankę zamontować nowe głośniki, to kup lepiej oryginalne głośniki.

0
  • #3 12 Lip 2017 17:24
    KacperJordan23
    Poziom 2  

Myślałem jeszcze o dołożeniu do tego subwoofera aktywnego. Czy to dużo zmieni w zestawie z tymi głośnikami. ? Czy lepiej od razu zmienić całe audio ?

0
  • #4 12 Lip 2017 17:36
    powalla
    Moderator CarAudio

Najlepiej zmień auto od razu ;)

Bez inwestycji w "przygotowanie" drzwi zakup głośników tak do 500zł nic nie wnosi, ba po podłączeniu tych nowych wyda Ci się że te stare grały lepiej! Seryjne głośniki mają wysoką skuteczność i papierowe, lekkie membrany więc jeśli podobało Ci się jak gra seria, to dokup tylko własnie subwoofer + wzmacniacz lub własnie aktywny subwoofer i na pewno podniesiesz poziom niskich tonów w aucie.

0