Cześć
mam do Was pytanie, być może ktoś mi pomoże takowe dzieło stworzyć. Otóż potrzebuję zrobić planszę, może być drewniana, plastikowa, obojętne. I na tej planszy ma być znacznik ON oraz OFF. Do tego ma być podłączony zamek, który ma się otworzyć jeżeli odważnik (nie wiem jeszcze co to będzie, może jakiś pionek albo coś innego z magnesem) znajdzie się na pozycji ON. W jaki sposób to zrobić i co będzie mi potrzebne.
To dział dla początkujących więc liczę że mi ktoś pomoze.
Dziękuje.
mam do Was pytanie, być może ktoś mi pomoże takowe dzieło stworzyć. Otóż potrzebuję zrobić planszę, może być drewniana, plastikowa, obojętne. I na tej planszy ma być znacznik ON oraz OFF. Do tego ma być podłączony zamek, który ma się otworzyć jeżeli odważnik (nie wiem jeszcze co to będzie, może jakiś pionek albo coś innego z magnesem) znajdzie się na pozycji ON. W jaki sposób to zrobić i co będzie mi potrzebne.
To dział dla początkujących więc liczę że mi ktoś pomoze.
Dziękuje.