Witam, chciałbym zapytać o kwestię bmw e46 rocznik 2002. Czy przy odłączonym akumulatorze będę w stanie otworzyć samochód kluczykiem od strony kierowcy? Bo w przypadku jaki napotkałem takiej możliwości nie ma.
Innymi słowy działa sterowanie elektroniczne, ale kluczyk mechanicznie nie otwiera drzwi. Czy to normalne w tym samochodzie ?
Innymi słowy działa sterowanie elektroniczne, ale kluczyk mechanicznie nie otwiera drzwi. Czy to normalne w tym samochodzie ?