Witam.
Mam mio 5701 (combo z kamerą) wrzuciłem na karte panel który działał po wgraniu automaty na kartę odpaliłem nawi i przy probie włączenia AM wyskoczył błąd o nieprawidłowej ścieżce (niby nic wielkiego). Zresetowałem urządzenie i teraz czy jest karta z panelem wyłożona do urządzenia czy próbuje uruchomić Nawi bez karty z oryginalnym programem uruchamianie zatrzymuje się na pierwszym ekranie powitalnym i to wszystko, nie idzie dale.. po podłączeniu do kompa jest dostęp do pamięci urządzenia...
Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny, nawi dal mi brat żebym wygrał mu AM bo jutro w nocy wyjeżdża a tu takie coś :/
Mam mio 5701 (combo z kamerą) wrzuciłem na karte panel który działał po wgraniu automaty na kartę odpaliłem nawi i przy probie włączenia AM wyskoczył błąd o nieprawidłowej ścieżce (niby nic wielkiego). Zresetowałem urządzenie i teraz czy jest karta z panelem wyłożona do urządzenia czy próbuje uruchomić Nawi bez karty z oryginalnym programem uruchamianie zatrzymuje się na pierwszym ekranie powitalnym i to wszystko, nie idzie dale.. po podłączeniu do kompa jest dostęp do pamięci urządzenia...
Jeśli jest ktoś w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny, nawi dal mi brat żebym wygrał mu AM bo jutro w nocy wyjeżdża a tu takie coś :/