Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco Daily 50c15 - Brak zasilania na tylną pozycję

19 Sie 2017 18:27 3186 17
  • Poziom 19  
    Witam. Mam problem z oświetleniem zewnętrznym tyl. Nie ma zasilania na tylna lewą pozycję. Przekopałem całą wiązkę pod autem, nic tam nie znalazłam wszystkie przewody ok. Do tylnego oświetlenia idą 3 przewody żółte, dwie pozycję i podświetlenie tablicy. Druga sprawa to kierunek lewy , wszystkie żarówki ok a przerwywacz puka jak by któraś , była spalona. Szukałem sterownika oświetlenia , ale pod kierownicą go brak. Może ktoś orientuję się co może być, i gdzie jest sterownik oświetlenia. Auto jest z roku 2007. Wszystkie bezpieczniki ok. Diagnostyka wykazuje zwarcie na prawej i lewej stronie oświetlenia tyl, którego nie ma chyba że w sterowniki ma w sobie zwarcie.
  • Poziom 19  
    W którym miejscu ,bezpieczniki a dokładnie skrzynkę bezpieczników tą w kabinie jak i w komorze silnika wykrecalem. Nic tam nie znalazłem w komorze obok akumulatora jest sterownika ale silnika ecu.

Dodano po 34 [minuty]:

kisiol napisał:
    W którym miejscu ,bezpieczniki a dokładnie skrzynkę bezpieczników tą w kabinie jak i w komorze silnika wykrecalem. Nic tam nie znalazłem w komorze obok akumulatora jest sterownika ale silnika ecu.

Dzięki znalazłem był za plastikiem. Może ktoś ma jakiś opis kostek.
  • Poziom 19  
    Może masz jakiś opis przewodów
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Opis złącz Body-computera.
  • Poziom 19  
    Wielkie dzięki.
  • Poziom 19  
    Żeby nie zaczynać nowego tematu. Może masz schemat szyb elektrycznych. W drzwiach pasażera nie ma przełącznika tylko 4 przewody.
  • Poziom 19  
    Ok dzięki, jutro zobaczę. Może się orientujesz , bo jeszcze jest dziwne zachowanie szyby pasażera. Otwierając drzwi obojętnie czy kierowcy czy pasażera, szyba pasażera zawsze opada jakieś 3cm. Zamykając drzwi szyba się podnosi. Jak to jest połączone z czujnikami drzwi.
  • Poziom 19  
    Co to za sterownik oznaczony na schemacie 75004 i 75008
  • Poziom 19  
    Dzięki jutro powalczą. A ten 75008 to przełącznik od strony pasażera? Jeszcze jedno kierunek w lewo jak dłużej pochodzi to zaczyna szybko pukać przekaźnik. Żarówki wszystkie dobre.
  • Poziom 25  
    Kierunkowskazy wychodzą również z body.Większa częstotliwość to zbyt małe obciążenie ,być może żarówki nie spełniają normy lub strata na złączu. Pomierzyć obciążenia na wtyczkach, strona lewa LN18,LN5,AV5 strona prawa LN6,LN19,AV28.
  • Poziom 19  
    Dzięki. Zauważyłem że jak się uderzy w kierunek obudowie lusterka to się naprawia.
  • Poziom 10  
    Witam, zeby nie robic kolejnego tematu, jaka kostka to LN (kolor i miejsce) ? potrzebuje bo mam zwarcie na przeciw mgnielny lewy pin 43
    Pozdrawiam