Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

immobilizer seicento

03 Sie 2005 16:08 24058 21
  • Poziom 10  
    witam
    mam taki problem. rozkodowal mi sie kluczyk w seicento. dodam ze juz w drugim seicento mam podobny problem. posiadam tylko niebieski kluczyk i karte kodowa. czy jest mozliwosc jakos go wprogramowania bez kluczyka bordowego ?? i podobno da sie jakos odpalic w trybie serwisowym?? moze ktos wie jak ?? i czy w seicento to normalne ze kluczyki same sie rozkodowuja ?? :| a moze ktos z podlaskiego moglby wyczyscic sam komputer lub udzielic jakichs informacji jak to zrobic ??
  • Poziom 40  
    fiacie panda jest cos takiego
    ale on ma imnyy immobiliser chyba
    W kazdym razie w pandzie
    wlacza sie zaplom wciska gaz i jakas lamka ma sie zaswiecic
    na 8 sek pottem liczy sie ilosc blyskow i po il zgodnej z 1 sa cyfra electronic code wciska sie gaz i trzyma az sie zapali lampka na 4 sek potem puscic znowu zacznie migac i po ilosci bluusniec zgodnej z drugia liczba wcisnac ......
    po ostatniej trzymac pedal tak samo az bedzie sie 4 sek swiecic jak zgasnie puscic
    potem lampka powinna zaczac migac jak miga to mozna zapalac
    Jesli nie tak to na sc tez bedzie jakis podobny sposob na odpalenie
    moglem sie gdzies walnac bo to z glowy bo nie wiem gdzie wcisnolem instr z pandy
  • Poziom 13  
    Witam jestem z podlaskiego i mogę ci pomóc .Potrzebuję tylko więcej danych
    jaki sterownik,silnik i rok samochodu.
  • Poziom 10  
    jest to seicento 1,1. komputer IAW 16FM.E6. samochod jest chyba z 2000 roku.
  • Poziom 13  
    Można usunąć z niego immo i pozbyć się problemu niedziałających kluczy.
    Jeśli będziesz zainteresowany tel.604 754 945
  • Poziom 11  
    [quote="marcin p"]Można usunąć z niego immo
    Cytat:

Mógłbyś opisać dokładniej w jaki sposób chcesz to zrobić?
  • Poziom 10  
    immo wykasowane. cienias gania az milo. dzieki wszystkim za pomoc
    pozdrawiam
  • Użytkownik obserwowany
    MLP napisał:
    Dobra powiedzcie mi czy złodziej też da sobie rade w szybkim tempie usunąć blokadę i ukraść auto..

Sądzę że miałbyś problem z odpaleniem auta kluczykiem w takim czasie jak "profesjonaliści". Widziałem kiedyś taką akcje z ukrytej kamery ( 2 osoby i 30 sekund :!: ).
  • Poziom 14  
    Jak na stale pozbyc sie upierdliwego immobilisera, czy jest jakiś sposób aby go na zawsze sie pozbyć ?
  • Użytkownik obserwowany
    h1000 napisał:
    Jak na stale pozbyc sie upierdliwego immobilisera, czy jest jakiś sposób aby go na zawsze sie pozbyć ?

Usunąć wpis w pamięci i odciąć linię kodową
  • Poziom 17  
    panowie niedlugo to powiedcie istrukcje krok po kroku... pamietajcie ze to forum jest ogólnodosępne i niewiecie kto czyta posty...
  • Użytkownik obserwowany
    penio napisał:
    panowie niedlugo to powiedcie istrukcje krok po kroku... pamietajcie ze to forum jest ogólnodosępne i niewiecie kto czyta posty...

Czy chodzi o moją odpowiedz? Przecież nie napisałem gdzie jest wpis ani jak odczytać motkę.
    P.S. Jeżeli ktoś wie co to wyszukiwarka to połowa postów nie znalazła by się na tym forum.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    mam problem z immobilaizerem w kluczyku wie ktoś czy klucz w seicento 2003 jest rozbieralny tak by nie uszkodzić "bateryjki" ?? złamał mi sie w stacyjce za dorobienie klucza z immob. krzykneli mi ok 500zł a komplet wkładów do stacyjki i zamków z kluczykami kosztuje ok 100zł lepiej bym wolał przełozyc cześć miechaniczną do plastiku gdzie jest bateryjka POMOCYY!!!!!!!!!!!!!
  • Poziom 28  
    da ..sie delikatnie rozciac nozykiem
  • Poziom 10  
    a moze sie uszkodzić jak bym chciał z momentem na chama wyciągnąć sam grot klucza??? dzieku z góry !!!
  • Poziom 9  
    no właśnie da się wyciągnąć sam grot z kluczyka i włożyć inny do oryginalnej "rękojeści :D" z immo?
  • Poziom 1  
    >Witam
    Mam pytanie jak odpalić awaryjnie seicento 1.1 2001r.
    I czy znacie elektryków magików z Wrocławia, potrzebuje ominąć immobilizer ponieważ zgubiłem jedyny kluczyk z immo....
    Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Witam,
    Poszukuję osoby, która podejmie się rozkodowania samochodu. Przypadek jest następujący. Moja ciotka ma seicento (chyba 900) i jakiś czas temu przestał odpalać. Mamy kartę kodową więc pedałem gazu mogę "wydeptać" kod, ale jest to dość problematyczne. Kluczyki są tylko dwa i to niebieskie, bo bordowego ponoć nigdy nie było. Szukam kogoś z Wrocławia lub najbliższych okolic, kto pomoże uporać się z tym problemem - chodzi mi oczywiście o usunięcie immo.