Witam.
Jak w temacie EWT10120W wywala bezpiecznik w trakcie prania, pranie bez grzania oczywiście kończy się sukcesem, pomierzyłem grzałkę i ma 28 Ω, to chyba oznacza że jest ok... gdzie szukać przyczyny??
Jak w temacie EWT10120W wywala bezpiecznik w trakcie prania, pranie bez grzania oczywiście kończy się sukcesem, pomierzyłem grzałkę i ma 28 Ω, to chyba oznacza że jest ok... gdzie szukać przyczyny??