logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Whirlpool 20RU-D1 A+SF - słabo chłodząca i wyłączająca się lodówka

skwierzynka 21 Sie 2017 21:33 1677 1
REKLAMA
  • #1 16655517
    skwierzynka
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam,
    problem z lodówką Whirlpool 20RU-D1 A+SF, dwudrzwiową. Z jednej strony zamrażarka, z drugiej lodówka. Od pewnego czasu występuje problem. Zaczęła ona bardzo słabo chłodzić, a dodatkowo co parę godzin wyświetlacz pokazuje błąd, pika i miga, trzeba włączyć i wyłączyć lodówkę z poziomu wyświetlacza, lub "twardy reset" kablem. Po rozmrożeniu problem na jakiś czas ustał, ale i tak nie można było ustalić innej temperatury niż -20 w zamrażarce i 2 w lodówce, wskaźniki cyfr migają. I jeśli zamrażarka spełnia swoją funkcję i trzyma zimno to rzeczy w lodówce są ciepłe.
    Byłbym wdzięczny za wszelkiego rodzaju pomysłu i sugestie!
  • REKLAMA
REKLAMA