Witam,
problem z lodówką Whirlpool 20RU-D1 A+SF, dwudrzwiową. Z jednej strony zamrażarka, z drugiej lodówka. Od pewnego czasu występuje problem. Zaczęła ona bardzo słabo chłodzić, a dodatkowo co parę godzin wyświetlacz pokazuje błąd, pika i miga, trzeba włączyć i wyłączyć lodówkę z poziomu wyświetlacza, lub "twardy reset" kablem. Po rozmrożeniu problem na jakiś czas ustał, ale i tak nie można było ustalić innej temperatury niż -20 w zamrażarce i 2 w lodówce, wskaźniki cyfr migają. I jeśli zamrażarka spełnia swoją funkcję i trzyma zimno to rzeczy w lodówce są ciepłe.
Byłbym wdzięczny za wszelkiego rodzaju pomysłu i sugestie!
problem z lodówką Whirlpool 20RU-D1 A+SF, dwudrzwiową. Z jednej strony zamrażarka, z drugiej lodówka. Od pewnego czasu występuje problem. Zaczęła ona bardzo słabo chłodzić, a dodatkowo co parę godzin wyświetlacz pokazuje błąd, pika i miga, trzeba włączyć i wyłączyć lodówkę z poziomu wyświetlacza, lub "twardy reset" kablem. Po rozmrożeniu problem na jakiś czas ustał, ale i tak nie można było ustalić innej temperatury niż -20 w zamrażarce i 2 w lodówce, wskaźniki cyfr migają. I jeśli zamrażarka spełnia swoją funkcję i trzyma zimno to rzeczy w lodówce są ciepłe.
Byłbym wdzięczny za wszelkiego rodzaju pomysłu i sugestie!