NIe moge odpalic komputera z bootowalnej plyty z MoviXem
Podczas ladowania movixa zatrzymuje się w polowie na "copying scripts in RAM" Nagrywalem na dwoch plytach, roznymi predkosciami, na stacjonarnym laduje się ok
Moze mi ktos pomoc?
Komp to Dell Latitude PII 400MHz, 128RAM, karta grafiki 2,5MB
Dodano po 4 [godziny] 8 [minuty]:
Kurcze nikt nie wie jaka moze byc tego przyczyna? Cos z RAMem mam nie tak czy co...
Podczas ladowania movixa zatrzymuje się w polowie na "copying scripts in RAM" Nagrywalem na dwoch plytach, roznymi predkosciami, na stacjonarnym laduje się ok
Moze mi ktos pomoc?
Komp to Dell Latitude PII 400MHz, 128RAM, karta grafiki 2,5MB
Dodano po 4 [godziny] 8 [minuty]:
Kurcze nikt nie wie jaka moze byc tego przyczyna? Cos z RAMem mam nie tak czy co...