Witam w mojej pralce Amica PA5560A411. Pojawił się błąd miga 4x i swieci koniec. Pralka chce wypompować wodę której nie ma. Przeczyściłem rurkę presostatu przy dmuchnięciu w presostat słychać jak załącza. Taki błąd wyskakuje zaraz po włączeniu pralki po około 5-10 minutach jej przechodzi i działa normalnie. Można robić kilka prań i wszystko jest ok do następnego dnia rano po włączeniu dzieje się dokładnie to samo. Co to może być za usterka ?