Witam.Panowie Mam problem otóz ostatnio zapchal mi sie odpływ od klimy z parownika i zalałp mi dywany.Zdjełem schowek wraz z lejkiem było troche problemów z odkreceniem górnej śruby ale do rzeczy.Wziołem linke i włozylem w ten maly otworek i poczułem wyraźny opór i po chwili zaczęło lecieć z tego ciurkiem więc mówię przepchalem ale troche boje się że znowu sie to zapcha i moje pytanie brzmi jak dostać sie do tego parownika żebym mógł wybrać ten cały syf?