Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio kenwood, wzmak voice -

Prunio9 27 Sie 2017 11:01 366 3
  • #1 27 Sie 2017 11:01
    Prunio9
    Poziom 3  

Witam, mam problem z podłączeniem wzmacniacza. Plus poprowadziłem z aku. do wzmacniacza i podpiąłem w 12v, kabelek remote, podłączyłem do radio Kenwood z oznaczeniem remote i do wzmacniacza z oznaczeniem rem, masę dałem do śrubki i do wzmacniacza do wejścia gdn. Czincze poszły od radia do wzmacniacza. I od wzmacniacza do głośników przewody. Pytanie, jak zrobić żeby wzmacniacz sie wyłączał razem z radiem? Bo jest podpięty remote, czy ja muszę coś zmostkować? Przestawić radio? Wzmacniacz ciągle się świeci, nawet jak radio włączone. Dźwięk tak jak by z radio nie szedł do wzmacniacza. Co robić?

0 3
  • #2 27 Sie 2017 11:12
    adam_1991r
    Poziom 24  

Jak masz remote to powinien się od razu wyłączyć razem z radiem. A nie masz tego remote podpietego jakby do całej instalacji samochodu? Ostatnio ktoś miał taki problem że podpiął się pod oryginalną kostkę i właśnie miał tak jak ty. Jak uciął kabel który idzie do oryginalnej wiązki to zaczęło działać jak należy. Czyli od radia do wzmaka szedł remote i nigdzie się nie rozgałęział.

0
  • #3 27 Sie 2017 11:12
    mazi292
    Poziom 16  

Powinieneś mieć przewód +12V , uaktywnia się on po włączeniu radia i pod to powinieneś podpiąć Subwoofer a może się mylę bo ja mam radio Sony ale podaj dokładny model radia.

0
  • #4 27 Sie 2017 12:12
    Prunio9
    Poziom 3  

Radio jest nowe i od radia z kostki po prostu wystawał remote, więc go podłączyłem z wejściem rem.

Dodano po 50 [minuty]:

Przedstawiłem w radiu na tylne głośniki, teraz mi nie chce masowac, czenu tak jest, wczoraj masowalo

0