Witam w aucie zaczęła zapalać się kontrolka samochodu z kluczykiem i zaczęło wchodzić w tryb awaryjny obroty do 2000 tyś po podłączeniu komputera pokazuje błąd P0100 co wskazuje na problem z przepływomierzem . Kontrolka nie raz gasła i zapalała się , najbardziej zapalała się w upalne dni , gdy było chłodno usterki nie było.
Auto trafiło do mechanika również u niego diagnoza wskazała na przepływomierz .Po wymianie przepływomierza kontrolka już się nie zapalała lecz przyspieszenie auta jakby nieco zmalała . Minęły dwa tygodnie i problem wrócił kontrolka zapala się i na razie nie gaśnie (powrócił upał he he )pokazuje identyczny błąd co wcześniej . Dodam że często przy obrotach ok 2000 przed naprawą i po jakby delikatnie szarpało . Może ktoś przerabiał temat Astry H i pomoże?
Widok parametrów poniżej.
Auto trafiło do mechanika również u niego diagnoza wskazała na przepływomierz .Po wymianie przepływomierza kontrolka już się nie zapalała lecz przyspieszenie auta jakby nieco zmalała . Minęły dwa tygodnie i problem wrócił kontrolka zapala się i na razie nie gaśnie (powrócił upał he he )pokazuje identyczny błąd co wcześniej . Dodam że często przy obrotach ok 2000 przed naprawą i po jakby delikatnie szarpało . Może ktoś przerabiał temat Astry H i pomoże?
Widok parametrów poniżej.