Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Philips 55PUS6201- bluetooth (przez USB?)

Alek77 05 Wrz 2017 12:22 345 3
  • #1 05 Wrz 2017 12:22
    Alek77
    Poziom 8  

Witam,
    zakupiłem około 3 miesiące temu telewizor Philips 55PUS6201 bez funkcji bluetooth. :oops: Niestety nie zwróciłem na to uwagi. Teraz okazuje się że przydałaby się taka funkcja.
    Pytanie - czy można w jakiś sposób "dołożyć" do tv bluetooth??? Np. w port USB??? :cunning:

Pozdrawiam

• Pomocny post
    #2 05 Wrz 2017 13:11
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

Instrukcja nie opisuje takiej możliwości, ale do swojego (inny model Philipsa) podłączałem klawiaturę na bluetooth i działała.
    Jeśli planujesz używać BT do przesyłania dźwięku z TV, to raczej się nie uda.
    Z innej strony patrząc - mój TV ma Skype i planowałem dokupić kamerkę, okazuje się, że TV działa tylko z kilkoma wybranymi modelami, a ich cena zaczynała się od 250zł - zrezygnowałem.
    Jeśli podobnie ma być z BT, to musiałbyś szukać urządzeń Philipsa dedykowanych dla TV, gdyż ten ma ograniczoną ilość wbudowanych sterowników.

Jaki masz cel dla Bluetooth?

• #3 05 Wrz 2017 13:27
    Alek77
    Poziom 8  

Dziękuje za odpowiedź.
    Co do bluetooth to faktycznie planuje podłączyć dźwięk - konkretnie to głośnik JBL Xtreme.
    Próbowałem właśnie przed chwilą poprzez wpięcie do USB nadajnika Bluetooth jednak tv w ogóle nie zareagował :cry:
    Następnie podłączyłem przez port USB bezprzewodową klawiaturkę i tu jest OK. Klawiatura działa. :spoko:
    Widocznie jest tak jak napisałeś - tylko konkretne nadajniki bluetooth powinny działać.
    Ale jeśli ktoś ma inne pomysły - czekam na info.
    Pozdrowienia

• #4 10 Paź 2017 21:07
    Alek77
    Poziom 8  

Witam ponownie.
    Niestety podłączałem kilka różnych nadajników bluetooth i żaden nie działa. TV w ogóle go nie widzi. Tylko tę bezprzewodową klawiaturę, którą oczywiście wypinam gdy podłączam nadajnik.
    Jakieś inne sugestie???

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME