Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P8 Lite - migający obraz po zalaniu

Osyhoo 06 Wrz 2017 19:10 504 1
  • #1 06 Wrz 2017 19:10
    Osyhoo
    Poziom 1  

Witam!
    Kilka dni temu wpadł mi do wody telefon - Huawei P8 Lite. Od razu wysuszyłam go ręcznikiem oraz postarałam się osuszyć otwory. Działał bez zarzutu, problemy zaczęły się po godzinie. Ekran zaczął migać, telefon się wyłączył i zaczął pokazywać zero procent baterii. Dopiero wtedy wsadziłam go do ryżu - nieco późno, ale ze względu na to, że telefon przez godzinę działał idealnie stwierdziłam, że nie ma potrzeby korzystania z niego.
    Po 3 dniach postarałam się go włączyć. Działa dotyk oraz dźwięk, jedynym problemem pozostał migający obraz.
    Kiedy wejdę na galerie, ustawienia, na jakąkolwiek aplikacje - ekran nie miga. Również nie miga na jednej stronie menu i na ekranie blokady. Na pozostałych stronach startowych ekran co sekundę robi się czarny, zaczyna śnieżyc albo jedynie widać pasek powiadomień.
    Można to jakoś naprawić? Jeżeli jedynie przez oddanie go do serwisu, to ile taka naprawa kosztowałaby?

0 1
  • #2 06 Wrz 2017 19:19
    Adam-T
    Poziom 37  

Osyhoo napisał:
    Jeżeli jedynie przez oddanie go do serwisu, to ile taka naprawa kosztowałaby?

Sam raczej tego nie naprawisz, a jeśli chodzi o ceny części w serwisie huawei to:
    Huawei P8 Lite - migający obraz po zalaniu

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo