Mam problem z w/w sterownikiem polegający na tym iż nie włącza podajnika. Gdy zamienię porty np na wentylator wówczas działa. Co może być przyczyną ? Za wszelkie info. z góry dzieki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamraf2 napisał:gdzie ten element się znajduje??
raf2 napisał:Zapewne chodzi o wymianę jakieś Części chyba przekaźnika??