Witam mam problem z 1.5 dci silnik kręci ale nie odpala, zrobiłem diagnostykę Delphi ds150 i mam błąd DF053 - Funkcja regulacji ciśnienia w rampie , więc wymieniłem zawór w pompie wysokiego ciśnienia i dalej to samo, jak sprawdzam ciśnienie na listwie CR na żywo to coś mi nie pasuje bo po włączeniu zapłonu mam na listwie 1bar, zaczynam kręcić rozrusznikiem i ciśnienie rośnie do 250bar po czym jak przestaje kręcić to ciśnienie powoli spada do 1bar , układ wydaje się być szczelny bo nie mam żadnych widocznych wycieków zastanawiam się czy zaworki we wtryskach nie padły (tak jak by puszczały wszystko na przelew) tylko co padły wszystkie na raz ? na 3 też powinien zapalić prawda? robiąc dalej diagnostykę znalazłem ODCIĘCIE RCH / tak . Nie wiem co to jest? filtra paliwa jeszcze nie wymieniałem skoro na rozruchu jest 250 bar wydaje się nie być zły ... Proszę o pomoc mądrą głowę z góry dzięki za pomoc.