Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

No name - Kamera szpiegowska w okularach - swieci się dioda

info-tech 11 Wrz 2017 21:55 711 4
  • #1 11 Wrz 2017 21:55
    info-tech
    Poziom 11  

Witam kupiłem sobie okulary z kamera , wszystko fajnie działało do czasu upadku okularów i wysunięciu się karty sd. Po tym zdarzeniu jak włączę kamerę to zapala się dioda i po chwili gaśnie . Nie działa filmowanie ani robienie zdjęć . Zauważyłem tylko ze po sformatowaniu karty w czytniku i włożeniu jej do okularów to tworzy sobie pliki video i photo. Po podpięcia okularów do usb nie widzi urządzenia . W załączniku zdjęcia

• #2 12 Wrz 2017 07:44
    szymon122
    Poziom 36  

info-tech napisał:
    wszystko fajnie

I czego od nas oczekujesz?
    Postu w stylu "Ostatnio przez przypadek złapałem kryształową kulę, pojawiła się informacja, że osoba rzucająca okularami musi wymienić R21" ?
    Albo samemu podejmiesz się pomierzeniu wszystkich elementów albo zaniesiesz to do osoby która jest elektronikiem nie tylko z nazwy ;)
    Jaki był koszt tych okularów?

• #3 12 Wrz 2017 10:12
    michalek1988
    Poziom 15  

Raczej, powinno zostać zadane pytania, o budżet na naprawę? Masz doświadczenie serwisowe, potrafisz wykonywać pomiary? Co do uszkodzenia, to na odległość niestety można tylko stwierdzić iż mogły się uszkodzić jakieś elementy lub ścieżki (jedno nie wyklucza drugiego).

• #4 28 Wrz 2017 21:57
    gradek83
    Poziom 33  

Kombinuj odepnij kamerę i sprawdź bez niej ewentualnie sprawdź czy któraś z nóżek tego układu się nie odczepiła może masz zimne luty. Aczkolwiek jeśli układ na karcie tworzy katalogi to pewnie stawiam na uszkodzenie kamerki ale to tak jak koledzy piszą można sobie gdybać. Jak masz gdzieś w okolicy jakikolwiek serwis RTV zanieś co najwyżej zapłacisz 20zł za ekspertyzę.

• #5 28 Wrz 2017 22:31
    lufex
    Poziom 13  

Scalak wygląda jak by ktoś go lutował długopisem, zacząłbym od poprawienia tych lutów.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson