Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MODECOM freetab 7001 hd ic - Odzyskiwanie danych.

Valdemarus83 14 Sep 2017 10:08 801 10
    Valdemarus83
    Level 7  
    Witam!
    Mam problem takiej natury, mianowicie posiadam wiele notatek w tablecie na aplikacji keep, które są dla mnie bardzo ważne.
    Niestety tablet zaczął wariować prawdopodobnie uszkodzony jest dotyk i ni jak nie idzie się dostać do zawartości notatek.
    Tablet już samoczynnie po przerzucał mi pliki do archiwum a część do kosza, w którym to przechowywane są przez 30 dni. Próbowałem podłączyć go pod komputer ale nie pokazuje mi folderu z notatkami.
    Jak mogę odzyskać dane, czy jest jakiś program do łączenia się tabletu z PC w którym będą widoczne notatki?
    A.Gieronimo
    Level 35  
    Przejściówka USB i zwykła myszka od PC.
    Valdemarus83
    Level 7  
    Przecież napisałem, że jak podłączyłem do komputera to nie wyświetla mi notatek! Chyba że chodzi ci o coś innego, jeżeli tak to mógłbyś rozwinąć temat?
    Chyba wiem o co ci chodzi, ale co mi po myszce skoro jak już wspomniałem tablet wariuje, sam robi co chce za każdym razem jak go włączę.
    To że dotykowo nie mogę się dostać do notatek, nie znaczy że myszką dam radę.
    Potrzebuje czegoś, np jakiegoś programu przez który mógłbym się połączyć z komputerem przez usb tak żeby moje pliki wyświetlały mi się na komputerze.
    A.Gieronimo
    Level 35  
    Chodziło mi o podłączenie myszki do tabletu.
    Po podłączeniu do komputera komputer nie widzi żadnego "nośnika wymiennego" ew. urządzenia multimedialnego?
    Zresztą, nawet dostęp do plików nie gwarantuje że da się odczytać notatki, mogą być trzymane w specyficznej formie np. pliku .dat, które są czytelne tylko dla tego konkretnego programu.
    Aplikacja Keep jest ze stajni google a to znaczy że kopię danych może trzymać na serwerze, próbowałeś się zalogować na swoje konto google na innym urządzeniu?
    gradek83
    Level 41  
    Myszkę podepniesz przez kabel OTG
    Valdemarus83
    Level 7  
    Komputer widzi cały tablet tylko w folderze z notatkami nie widzi nic.
    Pamiętam, że wcześniej przerzucałem notatki przez bluetooth na telefon, ponieważ ani w tablecie ani w tel. nie mam internetu, podłączałem następnie tel. do komputera, i te notatki otwierały się w internecie jako strona internetowa , wtedy kopiowałem tekst i miałem gotowe notatki na komputerze.
    Teraz jednak kiedy tablet szaleje nie mogę za bardzo nic w nim zrobić.
  • Helpful post
    A.Gieronimo
    Level 35  
    Jest opcja, elektrycznie odłączyć dotyk całkowicie i wtedy zastosować patent z myszką.
    Mówisz tablet nie miał dostępu do sieci, więc keep nie robił kopii w chmurze? - bo to by było zbawienie w tym momencie.
    Valdemarus83
    Level 7  
    Niestety, tablet nie miał połączenia z internetem, także w chmurze nie mam kopii.

Dodano po 28 [minuty]:

Jak odłączyć dotyk? czy muszę tablet zanieść do jakiegoś serwisu?
    A.Gieronimo
    Level 35  
    Więc zostaje naprawa lub całkowite odłączenie dotyku.
    Valdemarus83
    Level 7  
    Rozumiem, dzięki.
    Zrobiłem jak mi poradziłeś, rozebrałem, odpiąłem i podłączyłem myszkę. Poprzenosiłem przez bluetooth pliki na tel. a z niego do neta itp itd he he
    Ceną za tą operację było życie tabletu, podczas składania chyba uszkodziłem wyświetlacz ponieważ jest cały biały z zieloną krechą. Niska cena za odzyskanie danych,tablet miał już swoje lata, zresztą już wcześniej było coś nie tak z dotykiem, w serwisie mi powiedzieli , że nie warto wymieniać części bo się nie opłaca . Także mała strata ;]