Witam czytelników.
Mój piekarnik działa bez zarzutu. Chciałbym suszyć grzyby w tym piekarniku. Jednak przy zamkniętych drzwiczkach grzyby nie schną. Znalazłem wyłącznik w prawym górnym otworze od haka trzymającego drzwiczki. Wciskam go a piekarnik z otwartymi drzwiami się nie włącza. Proszę o pomoc.
Mój piekarnik działa bez zarzutu. Chciałbym suszyć grzyby w tym piekarniku. Jednak przy zamkniętych drzwiczkach grzyby nie schną. Znalazłem wyłącznik w prawym górnym otworze od haka trzymającego drzwiczki. Wciskam go a piekarnik z otwartymi drzwiami się nie włącza. Proszę o pomoc.
Moderowany przez mrhari:Regulamin 3.1.17