Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak włączyć AUX w tylnym panelu radia samochodowego

21 Wrz 2017 16:56 4437 4
  • Poziom 3  
    Witam' Posiadam radio Pioneer DEH-P40MP i nie mam pojęcia, jak odpalić AUX mimo dostępnej funkcji w tylnym panelu radia:
    Jak włączyć AUX w tylnym panelu radia samochodowego
  • Poziom 3  
    Korzystanie ze źródła AUX Urządzenie może sterować maksymalnie dwoma urządzeniami pomocniczymi, takimi jak magnetowid lub urządzenia przenośne (sprzedawane oddzielnie). Po podłączeniu urządzenia pomocnicze są automatycznie czytane jako źródła AUX i przypisane do AUX1 lub AUX2. Poniżej wyjaśniono relacje między źródłami AUX1 i AUX2.
    Informacje na temat metody połączenia AUX Istnieją dwie metody podłączania urządzeń pomocniczych do tego urządzenia.
    Kabel z wtyczką mini stereo (AUX1) Podczas podłączania urządzeń pomocniczych przy użyciu kabla mini z wtyczką stereo
    % Włożyć wtyczkę stereofoniczną do gniazda wejściowego AUX w tym urządzeniu. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji instalacji. Przyporządkowanie tego sprzętu pomocniczego jest automatycznie ustawiane na AUX1.
    Złącze interkomowe IP-BUS-RCA (AUX2) Przy podłączaniu urządzeń pomocniczych przy użyciu połączenia międzysieciowego IP-BUS-RCA (sprzedawanego oddzielnie)
    % Użyj połączenia międzysystemowego IP-BUS-RCA, takiego jak CD-RB20 / CD-RB10 (sprzedawany oddzielnie), aby podłączyć urządzenie do urządzeń pomocniczych wyposażonych w wyjście RCA. Więcej informacji można znaleźć w podręczniku użytkownika urządzenia IP-BUS-RCA Interconnector. # Ten typ połączenia można wykonać tylko wtedy, gdy sprzęt pomocniczy ma wyjścia RCA.
    Wybór źródła AUX jako źródła% Naciśnij przycisk SOURCE, aby wybrać źródło sygnału AUX (AUX1 lub AUX2). Naciśnij przycisk SOURCE, aż na wyświetlaczu pojawi się AUX. # Jeśli ustawienie pomocnicze nie jest włączone, nie można wybrać AUX.Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Przełączanie ustawień pomocniczych na stronie 35.
    Ustawianie tytułu AUX Tytuł można wyświetlać dla każdego źródła AUX1 lub AUX2.
    1 Po wybraniu źródła AUX jako źródła, naciśnij przycisk FUNCTION i przytrzymaj, aż na wyświetlaczu pojawi się napis TITLE IN.
    2 Naciśnij a lub b, aby wybrać literę alfabetu. Każde naciśnięcie przycisku spowoduje wyświetlenie alfabetu, cyfr lub symboli w porządku rosnącym (A B C ...). Każde naciśnięcie przycisku b wyświetli litery w porządku malejącym.
    3 Naciśnij d, aby przesunąć kursor do następnej pozycji znakowej. Gdy zostanie wyświetlone żądane litery, naciśnij d, aby przenieść kursor do następnej pozycji, a następnie wybierz następną literę. Naciśnij c, aby przejść do tyłu na wyświetlaczu.
    4 Przesuń kursor do ostatniej pozycji, naciskając przycisk d po wprowadzeniu tytułu. Po naciśnięciu przycisku d dłużej wpisany tytuł zostaje zapisany w pamięci.
    5 Naciśnij przycisk BAND, aby powrócić do ekranu odtwarzania.

Nic z tego nie rozumiem u mnie nawet przycisku SOURCE nie ma to jak to mam zrobić.. Proszę wytłumacz mi to jak debilowi byś tłumaczył
  • Poziom 3  
    Jak się nie zapoznałe.. Wiem że tam jest przycisk Func ale jak go przytryzmuje czy też klikam to on nie ma w sobie funkcji ani AUX ani TITLE IN

"1 Po wybraniu źródła AUX jako źródła, naciśnij przycisk FUNCTION i przytrzymaj, aż na wyświetlaczu pojawi się napis TITLE IN. "

Ja już to robiłęm przed całą tą instrukcją która mi wysłałeś bo na jakimś innym forum był podobny temat ale u mnie nic się nie dzieje jak go przytrzymuje

Dodano po 25 [minuty]:

Dobra ziomuś dzięki za pomoc ale jednak doszedłem z tym samemu
    Wyjąsnie komuś może się przyda
    Wystarczyło wcisnąć pokrętło (zmiany głośnośni) chwile przytrzymać aby radio zgasło i po chwili znowu przytrzymać aby je włączyć (nie klikać tylko trzymać chwile) pokażą się tak dziwne opcje i wystarczy na przycisku FUNC wyszukaj AUXa i dać na ON :)