Witam problem jak w temacie. Samochód nie otwiera się na pilota. Po naciśnięciu przycisku w pilocie słychać, że silniczki pracują, ale drzwi się niestety nie otwierają (samochód można otworzyćod wewnątrz). Sprawdziłem instalację i wszystko wygląda ok. Nigdzie nie ma przełąmanych przewodów. Czy w tym samochodzie podobnie jak w VW, Seatach i Audi pojawiają się często problemy z uszkodzonymi zamkami? Ktoś spotkał się z podobną usterką? Co może być przyczyną?