Jestem w posiadaniu drugiego juz codegena ktory w podobnych okolicznosciach-burza-spalil sie...w pierwszym bylo takie spustoszenie ze nie warto bylo nawet za to sie zabierac...drugi postanowilem naprawic...heh "nie miala baba klopotu to sobie zasilacz naprawiala...".Dobra do rzeczyCodegen 300W Mod:250X plytka:CG-07A.oczywiscie z tego co juz zdazylem przeczytac typowa usterka:zjarany opor R8 100Ω C12 22µF....oczywiscie wymiana:R8,C12,ka7500(odpowiednik TL494),stc945 x2(odpowiednik 2SC945),D8,D9 1N-4148....i juz na wstepie przyznaje sie do kardynalnego bledu-zamienilem w diodach katode z anoda...pytania:1-czy i jakie konsekwencje mogl pociagnac za soba moj blad(wydaje mi sie ze nie powinien ale...juz niczego nie jestem pewny). 2-czy stc945 ma te same wyprowadzenia jak 2sc 945.Acha nie powiedzialem w czym jest problem...oczywiscie standard-standby jest ale nie zalacza sie. Podaje napiecia na tl494
1 0;2 2.5;3 0;4 4,5;5 1,5;6 3,6;8 1,6;9 0;10 0;11 1,6;12 22,7;13,14,15 5;16 0. moglem zapomniec o minusach...niewazne.Oczywiscie wszystko podlaczam przez zarowke"mrygnie" ;po zwarciu zielonego z masa niestety nic...czekam na sugestie bo mi sie juz koncza pomysly:>
1 0;2 2.5;3 0;4 4,5;5 1,5;6 3,6;8 1,6;9 0;10 0;11 1,6;12 22,7;13,14,15 5;16 0. moglem zapomniec o minusach...niewazne.Oczywiscie wszystko podlaczam przez zarowke"mrygnie" ;po zwarciu zielonego z masa niestety nic...czekam na sugestie bo mi sie juz koncza pomysly:>