Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciśnieniowy ekspres do kawy Siemens TK 54001 nie działa prawidłowo

1903dj 02 Paź 2017 20:16 516 3
  • #1 02 Paź 2017 20:16
    1903dj
    Poziom 8  

Dzień dobry wszystkim,potrzebuję pomocy odnośnie ciśnieniowego ekspresu do kawy
    marki siemens TK 54001.Kupiłem go około rok temu miał uszkodzony zawór ciśnienia,cała zawartość wody do parzenia kawy spływała do tacy a kawa była całkiem
    sucha w zbiorniczku na fusy, więc zamontowałem nowy zawór i do tej pory było ok.
    Teraz natomiast podczas parzenia kawy, kawa leje się do szklanki a woda cieknie również trochę do tacy, ale i dyszą do spieniania mleka. Co się zepsuło? czy ten zawór, czy może któryś uszczelniacz już się zużył. Może ktoś wie co się stało a może to normalne bo się zużywa i jakieś uszczelniacze co jakiś czas trzeba wymienić. Proszę o pomoc, a jak naprawię to napiszę co było uszkodzone.

0 3
  • Pomocny post
    #3 02 Paź 2017 20:43
    nioop

Specjalista AGD

Jak dysza to trzeba zawór wymienić..
    Jak do tacki i nowy zawór drenazowy to przyczyn może być dużo.. Prawdopodbnie jakieś pęknięcie na zaparzaczu.

0
  • #4 06 Paź 2017 22:16
    1903dj
    Poziom 8  

Dobry wieczór wszystkim, co do ekspresu to wymieniłem zawór od dyszy pary na nowy i po kłopocie ekspres działa prawidłowo. Dziękuję za pomoc, za zawór zapłaciłem 42 zł. z internetu plus przesyłka, naprawa 0 zł. bo zrobiłem sam. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w ustaleniu usterki.

0