Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Sony CCD-F385E (06 Sie 2005 16:15)

06 Sie 2005 16:18 1179 5

• Poziom 26  
    witam problem jest z kamerą video8 marka jak wyżej,objawia się on zniekształconym dzwiękiem oraz obrazem podczas odtwarzania.
    (dźwięk jakby zmodulowany częstotliwością10Hz)
    podejżewam że cos z silnikiem od prowadzenia taśmy,może ktoś z Kolegów miał podobny problem lub wie w czym może leżec przyczyna usterki. za odpowiedzi z góry dziekuję.
  • Poziom 20  
    Przyjrzyj się elektrolitom a wogóle to może od razu wymień ....WSZYSTKIE !!! nie zapomnij o tych pod ekranami i na płytce CCD oraz dodatkowo w wizjerze . Przy wymianie myj płytę i sprawdzaj przelotki i ścieżki .
  • Specjalista - kamery
    kondensatory, kondensatory i jeszcze raz kondensatory. W tej kamerce kilkadziesiąt.

• Poziom 26  
    no zobaczymy za raz zabieram się do roboty

• Poziom 26  
    no i zmienione i na wiele sie to nie zdalo ale pojawil sie pewien problem, i bez schemtau tego nie rozwiaze. zrobię fotki i sami zobaczycie
  • Specjalista - kamery
    Na fotki nie mogę się doczekać. Bardzo mnie to interesuje, gdyż osobiście próbowałem reanimować kilka takich sztuk. Najgorzej jest jak zgnilizna wlezie pod scalak luminancji. Wtedy bez wyjęcia scalaka, wymycia, i ponownego wlutowania może być porażka. Trzeba pamiętać o przelotkach. Bez stacji na gorące powietrze może być ciężko. Mimo wszystko jestem ciekaw Twoich rezultatów.
    Powodzenia.