Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar PTL 2110 D - wymiana zatrzasku od klapy.

signalus 22 Paź 2017 12:36 162 6
  • #1 22 Paź 2017 12:36
    signalus
    Poziom 6  

Witam.
    Wczoraj wrzuciłem pranie i zapaliła się lampka "niedomknięta klapa". Jako że nie lubię "szastać pieniędzmi" postanowiłem trochę poszperać. Rozebrałem pralkę, dotarłem do zatrzasku, ale nie wiem jak go wyjąć, żeby czasami nic nie urwać.
    Czy ktoś jest w stanie coś podpowiedzieć w tej kwestii?

0 6
  • #2 22 Paź 2017 13:06
    Lodxx
    Specjalista AGD

To jest zamek,blokada drzwi.Aby ją wyjąć musisz wcisnąć zatrzask na foto i przesunąć.Polar PTL 2110 D - wymiana zatrzasku od klapy.

0
  • #3 22 Paź 2017 14:35
    signalus
    Poziom 6  

Powiedz mi proszę, czy ten idę dobrą drogą? Oraz czy to ten element jest przyczyną usterki? Czy to się naprawia czy wymienia?

0
  • #4 22 Paź 2017 14:41
    Lodxx
    Specjalista AGD

Blokadę się wymienia. Czy coś sygnalizuje oprócz otwartych drzwi? Warto przyjrzeć się też modułowi i najlepiej wymontuj go oraz podeślij zdjęcia.

0
  • #5 22 Paź 2017 15:15
    signalus
    Poziom 6  

Wygląda na nie popękany, ale jak potrząsnę to w środku coś maleńkiego lata, to jest nie rozbieralne? Sygnalizuje tylko niedomkniętą klapę, a tak wszystko gra.

0
  • #6 22 Paź 2017 19:33
    ROBSON33
    Moderator AGD

signalus napisał:
    Jako że nie lubię "szastać pieniędzmi" postanowiłem trochę poszperać.

signalus napisał:
    Wygląda na nie popękany, ale jak potrząsnę to w środku coś maleńkiego lata, to jest nie rozbieralne? Sygnalizuje tylko niedomkniętą klapę, a tak wszystko gra.

Biorąc pod uwagę powyższe radzę wezwać serwisanta, będzie taniej i bezpieczniej.

0
  • #7 22 Paź 2017 20:01
    signalus
    Poziom 6  

Z całym szacunkiem, dla stażu i wiedzy, chcę sam spróbować, gdyby ludzie nie próbowali to by dalej na drzewach siedzieli.
    Pozdrawiam

0