Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Daewoo FRN-U20FCC side by side - lodówka nie mrozi

ziutek128 22 Oct 2017 20:44 1779 4
 • #1
  ziutek128
  Level 10  
  Witam,
  kupiłem używaną lodówkę z lombardu z dystrybutorem lodu, Daewoo FRN-U20FCC. Problem jest następujący, zadaje temperaturę w zamrażalniku -19°C, wkładam termometr, a on pokazuje -1°C. Nie wiem czy ma to wpływ, ale jeszcze nie podłączyłem wody do lodówki (czekam na filtr). Co może być przyczyną? Bo nie ukrywam, że lekko płakać się chce jak pomyślę, że pieniądze wyrzuciłem w błoto.
  Proszę o pomoc, pozdrawiam, Ziutek128
 • Helpful post
  #2
  Lodxx
  Home appliances specialist
  Skoro kupiłeś ją w lombardzie to musi być jakaś gwarancja i od tego bym zaczął.
 • #3
  ziutek128
  Level 10  
  Mam 2 miesiące rozruchowej gwarancji, ale na jakich zasadach ona będzie działać nie wiem. Okaże się w najbliższych dniach. Nie zmienia faktu, iż na tym forum jest na prawdę dużo ludzi, których wiedza i doświadczenie mogą pomóc w rozwiązaniu mojego problemu (i czasem szybciej i lepiej niż usługa gwarancyjna) :)

  Dodam że zmierzyłem temperaturę termometrem sklepowym do lad chłodniczych. W zamrażarce na górze jest -2°C, a na dole -9°C. Nadal do -19°C brakuje sporo. Co na to drodzy forumowicze?
  Pozdrawiam, Ziutek128
 • #4
  ziutek128
  Level 10  
  Hej, przepraszam za posta pod postem, ale za mało pkt na podbicie mam. Szkoda że nikt nie chce nic rzeczowego napisać, to jest największy ból tej strony, temat spada niżej i już kicha, nikt nie czyta ani nie odpisze. Skoro nikt nie chce podzielić się swoją wiedzą, to można zamknąć temat.
  pozdrawiam, Ziutek
 • #5
  ziutek128
  Level 10  
  Witam, problemem był wentylator. Wymiana silnika i działa. Szkoda że na elektrodzie nikt nie podrzucił pomysłu...
  pozdrawiam, ale nie dziękuję za pomoc. Ziutek