Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo G580 zrywa połączenie Wi-Fi

thor_ 25 Paź 2017 11:03 390 2
  • #1 25 Paź 2017 11:03
    thor_
    Poziom 8  

Witam

Mam od jakiegoś czasu problem z jednym z komputerów w chacie. Wszystko jest z nim OK poza upierdliwą przypadłością: łączy się z siecią, łączy się z internetem i wszystko jest niby OK ale, po jakimś czasie - czasem po 10 minutach czasem po jednej gubi połączenie. Ikona na pasku zmienia się na tą typową dla "brak połączenia z internetem" czyli na "paskach" siły sygnału wyświetla żółty ostrzegawczy trójkąt. Wystarczy wejść do obsługi sieci, rozłączyć połączenie z siecią i połączyć ponownie i jest OK. Ale znów tylko na jakiś czas. I tak non stop czasem jest to upierdliwe i wymaga rozłączania i łączenia co 1-2 minuty czasem potrafi być ok przez nawet pól godziny...

Ktoś spotkał się z czymś takim? Jakieś pomysły?

Komputer Lenovo G580
    procek i3
    RAM 8 GB
    system Win 8.1
    karta sieciowa Wi-Fi Broadcom 802.11n Network Adapter

0 2
  • #2 25 Paź 2017 13:00
    Vytautas_YT
    Poziom 26  

Miałem identyczny problem z jakimś Asusem, na pewno był również na Win 8.1, co do karty sieciowej nie pamiętam ale pamiętam że pomogła instalacja starszych sterowników do karty sieciowej. Popróbuj "pomieszać" sterownikiem od sieciówki, sprawdź czy nie ma aktualniejszego od tego który masz, jeżeli nie to spróbuj zainstalować starszy.

0
  • #3 25 Paź 2017 13:08
    Krzychu102
    Poziom 7  

Spróbuj zainstalować stare jak i nowe sterowniki i jeszcze mam pytanie to 1 taki wypadek czy mialo to juz udzial wczesniej?

0
  Szukaj w 5mln produktów