Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314

06 Nov 2017 12:36 6177 9
  • Level 9  
    Witam, mam problem z Audi a3 2000 1.6 benzyna. Opisze w skrócie problem. Wieczorem postawiłem auto przed domem a następnego dnia juz nie odpalił. Wszystko kręci akumulator sprawny. Przyszedł sąsiad z komputerem i pokasował kilka błędów jednak jeden został 01314- brak komunikacji. Poczytałem w necie i dogrzebałem sie do sterownika. W moim aucie jest sterownik o numerach 06A 906 033 A i jeszcze jakieś numery pod napisem Siemens 5WP43287 06. Moje pytanie to czy ktoś miał podobny problem i sobie poradził oraz czy mogę kupić jakiś sterownik z inną literą na końcu? Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
  • SterControlSterControl
  • Level 39  
    Pierwsza rzecz w jaki module jest ten błąd ?
    Połączył się ze sterownikiem silnika ?

Dodano po 10 [minuty]:

Najlepiej przeskanuj całe auto i wrzuć tu ten skan.
  • SterControlSterControl
  • Level 9  
    Kurcze nie wiem w jakim module :/ chyba moduł sterowania silnika. Podłączył się pod wtyczkę laptopem i jakimś programem a do samego sterownika silnika sie nie podłączył. Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314
  • Level 39  
    To jedź do kogoś kto się na tym zna a nie do jakiegoś Janusza z kabelkiem.
    Po tym co napisałeś nie idzie nic doradzić.
  • Level 9  
    Ok jak złapię sąsiada to zrobimy jeszcze raz. A jest jakaś szansa że to coś innego mniej poważnego?
  • Level 39  
    Nie wiadomo co to, może być uszkodzona wiązka a równie dobrze uszkodzony jakiś sterownik.
  • Level 9  
    Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314
    Jeszcze takie coś mam o to chodziło ?
  • Level 39  
    A w sterowniku silnika jakie błędy?
  • Level 9  
    nie wiem jakie błedy bo nie podpinałem i nie mam u kogo podpiąć
  • Level 39  
    No przecież wstawiłes foto jak robisz diagnozę. Nie masz bladego pojęcia ani chyba ten twój sąsiad.