Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314

06 Lis 2017 12:36 3471 9
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z Audi a3 2000 1.6 benzyna. Opisze w skrócie problem. Wieczorem postawiłem auto przed domem a następnego dnia juz nie odpalił. Wszystko kręci akumulator sprawny. Przyszedł sąsiad z komputerem i pokasował kilka błędów jednak jeden został 01314- brak komunikacji. Poczytałem w necie i dogrzebałem sie do sterownika. W moim aucie jest sterownik o numerach 06A 906 033 A i jeszcze jakieś numery pod napisem Siemens 5WP43287 06. Moje pytanie to czy ktoś miał podobny problem i sobie poradził oraz czy mogę kupić jakiś sterownik z inną literą na końcu? Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
  • SterControl
  • Poziom 38  
    Pierwsza rzecz w jaki module jest ten błąd ?
    Połączył się ze sterownikiem silnika ?

Dodano po 10 [minuty]:

Najlepiej przeskanuj całe auto i wrzuć tu ten skan.
  • Poziom 8  
    Kurcze nie wiem w jakim module :/ chyba moduł sterowania silnika. Podłączył się pod wtyczkę laptopem i jakimś programem a do samego sterownika silnika sie nie podłączył. Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314
  • SterControl
  • Poziom 38  
    To jedź do kogoś kto się na tym zna a nie do jakiegoś Janusza z kabelkiem.
    Po tym co napisałeś nie idzie nic doradzić.
  • Poziom 8  
    Ok jak złapię sąsiada to zrobimy jeszcze raz. A jest jakaś szansa że to coś innego mniej poważnego?
  • Poziom 38  
    Nie wiadomo co to, może być uszkodzona wiązka a równie dobrze uszkodzony jakiś sterownik.
  • Poziom 8  
    Audi a3 - sterownik silnika błąd 01314
    Jeszcze takie coś mam o to chodziło ?
  • Poziom 38  
    A w sterowniku silnika jakie błędy?
  • Poziom 8  
    nie wiem jakie błedy bo nie podpinałem i nie mam u kogo podpiąć
  • Poziom 38  
    No przecież wstawiłes foto jak robisz diagnozę. Nie masz bladego pojęcia ani chyba ten twój sąsiad.