Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zaciety dekoder cyfra + / nc+

dzikusek97 14 Lis 2017 17:28 1293 2
  • #1 14 Lis 2017 17:28
    dzikusek97
    Poziom 1  

witam . dzis chciałem wyszukać na nowo programów gdy wszedłem w menu i chciałem wybrac opcje wyszukaj programów dekoder sie zaciął odłączyłem z prądu włączyłem na nowo dekoder i znów wyświetla sie menu pilot wogóle nie reaguje ale przy wduszaniu guzików dioda mruga robiłem aktualizacje trzymajac przy dekoderze dwa guziki +/- zaktualizowało ale problem nie zniknął nie wiem jak sobie moge z tym poradzić zaniósł bym dekoder na gwarancje lecz jestem w delegacji za granica i wracam dopiero za miesiąc
    Model dekodera : dsi87 cpl
    Zdjęcie Zaciety dekoder cyfra + / nc+

0 2
  • #2 14 Lis 2017 21:21
    netTv
    Poziom 24  

To nie jest dekoder Cyfrowego Polsatu a NC+. Popraw tytuł tematu.

0
  • #3 14 Lis 2017 21:23
    _kli_
    Poziom 32  

dzikusek97 napisał:
    zaciety dekoder cyfrowego polsatu
    dzikusek97 napisał:
    Model dekodera : dsi87

To jest dekoder nc+.
    Spróbuj jeszcze:
    Cytat:
    1 – wyjąć kartę i odłączyć dekoder z prądu na ok. 10 s a następnie podłączyć do prądu
    2 – odczekać, czy dekoder podejmie pracę (trwa to 15-30 s, w tym czasie należy czekać)
    3 – jeśli ta próba nie pomoże – należy wykonać kolejny reset, ale dodatkowo bez anteny i nadal bez karty
    4 – odczekać, czy dekoder podejmie pracę (trwa to 15-30 s, w tym czasie należy czekać)
    5 – jeśli ponownie próba nie powiedzie się – należy dekoder odłączyć z prądu, wcisnąć na obudowie P+ i P- (lewy i środkowy przycisk), a następnie trzymając przyciski podłączyć zasilanie. Przyciski należy przytrzymać do czasu, aż na wyświetlaczu pojawi się „8888". Dekoder zacznie pobierać aktualizację sygnalizując to mruganiem cyfr na wyświetlaczu. Aktualizacja trwa ok. 20 minut. Nie należy w tym czasie odłączać dekodera, ale cierpliwie POCZEKAĆ na zakończenie procesu.
    Jeśli sytuacja nadal się nie poprawi – należy podjąć kolejną próbę wg powyższej instrukcji za jakiś czas.

Jeżeli nie pomoże - wymiana.

1