Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google Nexus 10 +bateria - Nie ładuje się bateria. Alternatywne żródło zasilania

16 Lis 2017 18:05 546 2
  • Poziom 7  
    Cześć,
    Mam leciwego Nexusa 10 od Google. Ostatnimi czasy a będzie juz pół roku albo i rok dzieją się dziwne rzeczy z bateria.. Tablet pokazuje że bateria jest pełna w 100% a jak odpinam zasilanie to mruga i gasnie jakby była pusta. Zakupiłem 'nową' baterię od kolegów z dalekich krain ale sytuacja jest identyczna. Dobrałem sie do baterii i zauważyłem, że faktycznie jak jest włączony tablet to bardzo mocno spada poziom naładowania chociaż jak odpinam to się normuje... Jestem głupi i nie wiem czy coś się dzieje z baterią czy może tablet wziął i umarł.
    Tak czy siak przyszło mi przez myśl żeby baterie podłączyć do jakiejś ładowarki procesorowej i zrobić analize baterii i ją ewentualnie 'przeformatować' o ile to jest możliwe. Moje pytanie jest następujące: Jakiej ładowarki do tego użyć? szukałem na necie ale coś średnio umiem chyba zapytac wujka google i wyniki są marne.. Mam ładowarke MH-C9000 i zastanawiam się czy byłaby możliwość zaadoptowania jej do mojego pomysłu. Proszę o jakieś pomysły/rady jak to ugryźć :)
    Cenie sobie wasze rady i wiem że uda się rozwiązać mój problem.
    Pozdrawiam
    Jacek
  • PCBway
  • Poziom 7  
    A sprawdzalem wejscie ladowania ? Moze byc cos na porcie.
  • PCBway
  • Poziom 7  
    No właśnie wydaje się że wszystko jest ok.. jak jest uruchomiony tablet to pokazuje ze bateria się ładuje ale coś nie dokońca to wychodzi... z drugiej strony nie wiem jak to dokładnie sprawdzić :( za głupi chyba jestem :)