#1 1718779 09 Sie 2005 08:44 radulelektroda radulelektroda Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Post #1 1718779 09 Sie 2005 08:44 POMOCY. Mam problem ze startem telewizora. Po włączeniu dioda zapala sie na chwilkę i gaśnie. Pozniej juz zadnej reakcji. Proszę o jakieś podpowiedzi.
#2 1718788 09 Sie 2005 08:48 euro2L euro2L Poziom 41 Posty: 6954 Pomógł: 730 Ocena: 569 Pomocny post? (0) Post #2 1718788 09 Sie 2005 08:48 Na początek wymień elki w przetwornicy Mam na sprzedaż: 29.01.2010 Matryca i inne części do Toshiba LCD 32AV500PSG
Pomocny post #3 1718793 09 Sie 2005 08:49 Telo Telo Serwisant RTV Posty: 12972 Pomógł: 1505 Ocena: 2332 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #3 1718793 09 Sie 2005 08:49 Elektrolity po pierwornej w przetwornicy do wymiany.
Pomocny post #4 1718794 09 Sie 2005 08:49 Aleksander_01 Aleksander_01 Poziom 43 Posty: 12747 Pomógł: 1158 Ocena: 3396 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 1718794 09 Sie 2005 08:49 Witam. Wymień wszystkie elektrolity po pierwotnej stronie przetwornicy. Pozdrawiam
#5 1731261 13 Sie 2005 17:03 radulelektroda radulelektroda Poziom 2 Posty: 3 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 1731261 13 Sie 2005 17:03 Po wymianie elek telewizor jak nowy. Wymieniłem C808, C811, C812,C813. Podziekowania dla wszystkich za podpowiedzi.