logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opel Insignia 2010 2.0 - Błąd P0087, niskie ciśnienie paliwa po postoju

Piotr Gala 19 Lis 2017 21:54 1854 0
REKLAMA
  • #1 16835725
    Piotr Gala
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam mam problem z moja insignia 2.0 2010 rok. Po dluższym pozostawieniu auta na biegu jałowym ok 5-10min po dodaniu gazu auto dziwnie przydusza i gasnie kod błedu p0087 za niskie cisnienie paliwa. Wymieniony filtr paliwa i czujnik cisnienia paliwa. Ktos pomoże?



    Moderowany przez T5:

    3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

  • REKLAMA
REKLAMA