Witam mam problem z moja insignia 2.0 2010 rok. Po dluższym pozostawieniu auta na biegu jałowym ok 5-10min po dodaniu gazu auto dziwnie przydusza i gasnie kod błedu p0087 za niskie cisnienie paliwa. Wymieniony filtr paliwa i czujnik cisnienia paliwa. Ktos pomoże?
Moderowany przez T5:3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.