Problem polega na tym że po odpaleniu kontrolka gaśnie ale sterownik nie rozłączy napięcia na świece żarowe.Po osiągnięciu temperatury około 70 st C silnika dopiero następuje rozłączenie napięcia na świece.Jest to przyczyną palenia świec.Moje pytanie jest następujące: z czego ma otrzymać sterownik sygnał w momencie rozruchu do rozłączenia świec żarowych.Mile widziana sensowna podpowiedz.Z góry dzięki.