Witam serdecznie,
mam VW T4 1,9 TD rok produkcji 1998,
mój problem leży chyba w sterowaniu świec żarowych, raz na jakiś czas zawiesza się sterowanie świec żarowych, stwierdziłem to po braku świecenia kontrolki od świecy i niemożności uruchomienia silnika.
Zdarza się to coraz częściej to znaczy kilka razy na tydzień i nie wiem co robić pocynowałem styki na przekaźniku na jakiś czas pomogło i znów powraca, bardzo proszę o pomoc w tym problemie pozdrawiam.
mam VW T4 1,9 TD rok produkcji 1998,
mój problem leży chyba w sterowaniu świec żarowych, raz na jakiś czas zawiesza się sterowanie świec żarowych, stwierdziłem to po braku świecenia kontrolki od świecy i niemożności uruchomienia silnika.
Zdarza się to coraz częściej to znaczy kilka razy na tydzień i nie wiem co robić pocynowałem styki na przekaźniku na jakiś czas pomogło i znów powraca, bardzo proszę o pomoc w tym problemie pozdrawiam.