Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ariston Clas Evo + Auraton 2025 + T2 kontrola temperatury

dav78 02 Dec 2017 00:07 771 0
 • #1
  dav78
  Level 1  
  Witam.

  Posiadam Ariston Clas Evo na gaz ziemny, do niego właściciele dołożyli 2 sterownik auraton 2025, umiejscowienie na ścianie korytarza z orwarta kuchnia, mieszkanie poddaszowe 100m, Żona urodziła Synka 2 tygodnie temu i po przyjsciu mrozów jest nam ciężko ustawic temperaturę w sypialni gdzie śpimy z Maluchem, trzeba wstawać i manualnie zmieniac temperature. Po błędnych informacjach jakie wyczytalem w necie zakupiłem termometr elektryczny T-2 który trzeba sparowac z odbiornikiem RTH ktorego nie posiadam, napisapem do supportu Auratona czy jak dokupie odbiornik bede mogl ustawiac sobie temperature w innych pomieszczeniach niz korytarz, support odpisał:

  "Dzień dobry.

  Posiada Pan sterownik przewodowy a co za tym idzie brak jest części odbiorczej układu radiowego Auraton RTH.

  Auraton T-2 łączy się z odbiornikiem drogą radiową więc nie ma możliwości doparować go do sterownika Auraton 2025 który nie posiada układu łączności radiowej.

  Dokupienie samego odbiornika Auraton RTH nic tutaj nie pomoże.

  Można jedynie sprzedać sterownik przewodowy Auraton 2025 i zakupić komplet ( nadajnik oraz odbiornik ) Auraton 2025 RTH ale wówczas można przenosić sam regulator w różne pomieszczenia i tak kontrolować temperaturę.

  Termometr Auraton T-2 stosuje się w przypadku kiedy nie można zamontować samego regulatora ( np pokój dziecięcy ) i wówczas tam montuje się zdalny termometr.

  Pozdrawiam."

  Czy jest jakas opcja aby za mniejsze pieniadze niz koszt nowego 2025 RTH kontrolowac temperature w pomieszczeniu w ktorym przebywamy z Maluchem? (Dzien salon, noc sypialnia )

  Pozdrawiam
  Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo