Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra I Kombi X16SZR - brak ogrzewania

10 Sie 2005 13:02 7289 5
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie.
    Wysiadło mi ogrzewanie. Przy ustawieniu na ciepłe powietrze cały czas leci zimne. Najpierw raz dziełało, raz nie, a teraz wcale nie działa.
    Auto to Opel Astra I Kombi 1998 r. X16SZR wersja z klimatyzacją.
    proszę o jakieś sugestie.
  • Poziom 10  
    proszę o pomoc !!!
  • Poziom 27  
    Pod maska znajdz 2 przewody ktore wchodza do kabiny . Porównaj ich ciepłote z innymi przewodami wodnymi. To sa dwa przewody wodne ktore wchodza do nagrzewnicy. Jezeli ich cieplota na goracym cilniku jest taka jak inne przewody to problem tkwi gdzies na klapkach sterujacymi przy nagrzewnicy. Jezeli jest cos nie tak z ich grzaniem to problem tkwi przy silniku np uklad zapowietrzony, zle dzialajacy termostat. itp.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie,
    problem w ogrzewaniu na 99% tkwi w panelu z pokrętłami od ogrzewania. Koszt nowego ok. 500 zł. Ponoć nie ma części zamiennych, tylko cały panel. Na razie rozwiązałem to odłączając przewód podciśnienia od zaworu przy ścianie grodziowej pod maską i zaślepiłem go. Ogrzewanie działa i samochód jeździ ok.
    Proszę speców o info, czy może mieć to jakieś skutki uboczne?
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    witam mam taki sam problem opel astra I f nowa nagrzewnica nowe chlodnica i nowy termstat i nie dziala
  • Poziom 12  
    To podciśnienie które zdjąłeś jest od recyrkulacji powietrza wiec nic się nie stanie. Przestanie działać tylko recyrkulacja powietrza. Pozdrawiam