Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung galaxy j7 - plama na ekranie samsunga

10 Dec 2017 17:34 14181 3
  • Level 1  
    Miesiąc temu kupiłam samsunga galaxy j7. Jakoś tak dwa tygodnie temu w lewym dolnym rogu pojawiła się niewielka fioletowa plama. Z początku to olałam, ale po paru dniach zrobiła się większa i fioletowo-zielona (w środku zielona, na obrzeżach fioletowa). Mam wrażenie, że co jakiś czas jest coraz większa. Najbardziej widoczna jest na białym tle, kiedy jest kolorowe, aż tak nie rzuca się to w oczy. Dodatkowo raz jest bardzo widoczma, taka ciemna, a kiedy indziej blaknie i jest ledwo dostrzegalna. Co to może być i od czego? Bo ja nic takiego z tym telefonem nie robiłam, co prawda parę razy mi spadł, ale czy to może być od tego? I czy uznają mi to na gwarancji, czy może uznają że to z mojej winy?
    PS nie wiem gdzie to umieścić, więc jak zle wybrałam( a prawdopodobnie tak) to przepraszam ;)
  • Level 43  
    Witam. Jak masz na gwarancji to zgłoś to tylko się nie przyznaj że ci spadł bo wyświetlacz jest do wymiany.
  • Level 1  
    Witam, mam ten sam problem i chciałabym sie dowiedzieć czy plama się poszerzyła i co się stało dalej?
  • Level 1  
    Witam. Mam identyczny problem i wyglada na to ze to nie z naszej winy. Plama pojawiła sie po 2-3tygodniach od zakupu przy przycisku zmniejszenia glosnosci. Kupiony w grudniu 2017. Rosla... w srodku byla czarna a obrzeza fioletowe. Teraz caly wyswietlacz mam czarny fioletu juz niema. Jeszcze wdoma mozna cos zobaczyc ale na dworzu zwlaszcza w sloneczna pogode nic nie widac. Widocznie jest seria brakowanych telefonow ktore mielismy szczescie kupic:-(