Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Traktorek kosiarka odpala i po chwili gaśnie

13 Gru 2017 21:49 4896 4
  • Poziom 1  
    Witam. Przywiozłem sobie z Niemiec silnik 20 HP Vanguard V-Twin . Zanim założyłem go do traktorka, sprawdziłem iskrę jest. Wyciągnąłem gaźnik przeczyściłem , przedmuchałem, złożyłem i cały silnik zamontowałem do traktorka. Wszystkie przewody podłączyłem i chciałem go uruchomić. Odpala i po chwili gaśnie. Nie wiem co go boli, paliwo dostaje bo pompka podaje,
    elektrozawór się otwiera. Nie wiem co jest grane. może ktoś z was miał już taki przypadek, będę wdzięczny za wskazówki .
    I jeszcze jedno, po za montowaniu gaźnika jest bardzo mały skok gazu, pół cm dodam i już maks. Czy źle sprężynki pozakładałem?
    Prosił bym o foto jak powinno być poprawnie wszystko pozakładane. Z góry dziękuję.
  • Poziom 14  
    Sprawdź czy gdzieś nie ciągnie lewego powietrza .
  • Poziom 35  
    Usterka będzie raczej z winy braku paliwa. To, że "przeglądałeś" gaźnik nie świadczy, że dobrze wykonałeś czynność. Aby to podejrzenie potwierdzić lub wykluczyć należało po zatrzymaniu się silnika sprawdzić, czy świece są suche, czy też mokre (suche - brak paliwa, mokre - brak iskry). Proponuję dokładnie sprawdzić gaźnik (udrożnić dysze i kanaliki) oraz czystość filtra powietrza i paliwa. Czasem bywa też w zbiorniku tj. w kraniku paliwa.
    Na forach znajdziesz informacje dot. regulacji gaźnika, układu sprężynek itd..
  • Poziom 14  
    "Staszek49"

fakt dobrze dedukujesz , lecz to mi wpadło do głowy i napisałem co pomyślałem nie można wykluczyć żądnej możliwości ;) ;p
  • Poziom 15  
    Bardzo możliwe że coś źle poskładałeś, powinien być większy skok pedału gazu. Posprawdzaj wszystko jeszcze raz..