Witam, pacjent a6 c5 2,5 tdi AKE problem z odpaleniem, nie kiedy odpala w miarę normalnie, a nie kiedy trzeba długo kręcić aby odpalił. Przykład z dzisiaj wsiadam odpalam auto (pali normalnie) przejeżdżam z 500 m gaszę, wracam po 1.5 godziny i już muszę chwile pokręcić zanim odpali. Gdy silnik jest nagrzany to pali dobrze (1 na 100 odpaleń trzeba dużej pokręcić ). Błędów brak