Witam, mam problem z tabletem S8-50L. Po podłączeniu pod ładowarkę bardzo się grzeje układ 7277B (nie da się dotknąć) a tablet w ogóle się nie włącza.
Za co odpowiedzialny jest ten układ i czy po jego wymianie problem może ustąpić ?
Za co odpowiedzialny jest ten układ i czy po jego wymianie problem może ustąpić ?