witam
czy dysk hdd 3,5: może pracować w pozycji na boku pionowo jak w poniższej obudowie na dysk?
albo musi być poziomo leżeć?
pozdro i dzięki
czy dysk hdd 3,5: może pracować w pozycji na boku pionowo jak w poniższej obudowie na dysk?
albo musi być poziomo leżeć?
pozdro i dzięki
Moderowany przez RADU23:.Link do aukcji Allegro usuwam. Zastąpiłem go zdjęciem z opisem produktu.
3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens