Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Jak obniżyć zmywarkę 81,5 cm do 80 cm?

Kenjiro75 22 Jan 2018 16:43 17166 4
    Kenjiro75
    Level 2  
    Witam,

mam poważny problem, otóż do zabudowania mam kuchnię, w której wysokość do blatu wynosi 80 cm i nie mogę znaleźć pod to zmywarki!
    Najniższe zmywarki (szerokość do 45 cm wchodzi tu w grę) to 81,5 cm. Z tego co widzę, macie tu doświadczenie związane ze zmywarkami, więc może ktoś podpowie, czy są zmywarki 80 cm lub takie 81,5 cm, w których można zdemontować jakieś nóżki lub coś i urwać te 1,5 cm?

Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie!
    DiZMar
    Level 43  
    Kenjiro75 wrote:
    Witam,
    mam kuchnię, w której wysokość do blatu wynosi 80 cm...

Błąd popełnił montujący blat. U mnie blat w kuchni jest na wysokości 82 cm. Trudno będzie znaleźć niższą niż 81,5 cm wysokości zmywarkę. Nóżek praktycznie nie mają a stosowany wymiar 81,5 cm to standard. Chociaż tutaj podają, że wysokość 80 cm.
    yanes
    Level 28  
    Też z tymi 82 cm nie zaszalałeś,u mnie jest 88cm całkowita wysokość a kuchnia ma 20 lat. IKEA ma standardową wysokość blatów ,licząc od podłogi do płaszczyzny roboczej 92 cm, minus 4cm grubość blatu zostaje 88cm. Spotkałem takie zmywarki co potrzebują 87 cm,a w tym przypadku jedynie można skuć płytki pod zmywarką, pod warunkiem że blat da się zdemontować przed wstawieniem zmywarki w taką dziurę.
    DiZMar
    Level 43  
    yanes wrote:
    Też z tymi 82 cm nie zaszalałeś,...

To nie ja "szalałem" tylko firma montująca meble kuchenne na zamówienie.