Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio chińskie Android 7.12 w PASSAT B6 - nie działa ori zestaw głośnomówiący

Maxwolos 29 Sty 2018 15:00 1086 3
  • #1 29 Sty 2018 15:00
    Maxwolos
    Poziom 10  

Witam

Kupiłem radio z Aliexpress
    Link do radia:

https://pl.aliexpress.com/item/2-7-DIN-Androi...e64c-4798-953e-14caf05b7a52&priceBeautifyAB=1

Posiadam też zestaw głośnomówiący fabryczny VW jak w zdjęciu w załączniku.

Niestety nie chcą razem współpracować. Radio ma swój zestaw głośnomówiący ale z racji mojej choroby i jej powikłań lepszy w obsłudze był oryginalny.
    Nie działa też RDS na FIS.

Miałem wcześniej radio RCD300 i było wszystko sprawne.

Czy ktoś z Was wie, umie, lub zna firmę która mogłaby mi to sparować lub zakodować??

Posiadam dostęp do vcds.

Generalnie mi się skończyły pomysły a bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam forumowiczów
    Andrzej

0 3
  • #2 30 Sty 2018 16:41
    LWD11
    Poziom 29  

Widać taki Chinol, niektóre dedykowane gdy je wpiąć w CAN to wszystko działa, FIS, kierownica itd. Raczej nic nie zrobisz. Spróbuj jeszcze odpiąć fabryczny zestaw, centralka pod przednim fotelem pasażera, raczej należy go wypiąć jak ma pracować ten ze stacji multimedialnej.

0
  • #3 31 Sty 2018 08:14
    Maxwolos
    Poziom 10  

Ten ze stacji mutimedialnej działa. Tylko że jest nie wygodny w cholerę (miałem paraliż prawej ręki).

Radio ma funkcje uczenia się kierownicy multi.
    Nie mam nic o ustawieniach rds na FIS i współpracy z zestawem głośnomówiącym.

Może będzie trzeba założyć temat zamienię radio z android na RNS 315.

To moje się lepiej spisze u kogoś kto wcale zestawu nie ma... ja za długo jeździłem na oryginalnym.

0
  • #4 29 Paź 2018 10:44
    Rajtek
    Poziom 9  

Przełożyłem radio do Passata i mam problem. Czy jest możliwość aby współdziałał oryginalny wbudowany zestaw głośnomowiący 7P6 035 730 L oraz stacja multimedialna na androidzie?
    Po podłączeniu radia menu zestawu głośnomówiącego jest w FIS, ale nie słychać rozmowy w głośniku, mikrofon działa.

Ktoś ma jakiś pomysł jak podłączyć wyjście audio z bluetooth do tego radia?

0
  Szukaj w 5mln produktów