Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z modułem w golfie IV

05 Lut 2018 21:11 1170 13
  • Poziom 3  
    Witam i proszę o pomoc jeżeli ktoś się zna. Kupiłem golfa IV 1.9tdi 90km i mam problem z nim a dokladnie z modułem komfortu a raczej z brakiem bo tego modułu nie mam w ogóle i czy ktoś ogarnia jakie oznaczenie modułu powinno tam być. Dodam że nie chodzą przednie szyby elektryczne i centralny a z tyłu szyby czasami działają nawet bez zapłonu i jest brak oświetlenia wewnętrznego. Kluczyk to scyzoryk
  • Poziom 31  
    Zadzwoń albo udaj się do ASO, podaj im VIN to ustalą to chcesz najdokładniej jak się da, jest parę warunków jak np częstotliwość pilotów, obecność alarmu itd że bez sensu próbować dobrać moduł na własną rękę gdy wystarczy jeden telefon. Po zamontowaniu konieczne będzie kodowanie wyposażenia i pilotów spod poziomu interfejsu diagnostycznego.
  • Poziom 3  
    A nie orientujesz się ile taka przyjemność kosztuje jak informacje z aso? Wiesz jestem mlodym kierowcą a aso kojarzy Mi sie tylko ze sporymi kwotami
  • Użytkownik usunął konto  
  • Moderator Samochody
    Aż przykro się to czyta. Panowie - jak bladego pojęcia nie macie, to może nie podpowiadajcie? Wtyczkę proszę pokazać do tego modułu.
  • Poziom 3  
    Niestety dzisiaj to już nie dam rady ale jutro w dzień zrobię zdj i wstawię
  • Poziom 3  
    Dlugo ale jest
  • Poziom 31  
    ...podstawa- jaki rocznik auta?modół na jedną (1C0) czy dwie wtyczki (1J0)
  • Poziom 3  
    Jest z 2000r

Dodano po 1 [minuty]:

Szczerze to wiszą dwie wtyczki ale mają różne wiązki a nie mogę coś wrzucić zdj
  • Poziom 31  
    Damian0212 napisał:
    Jest z 2000r

Czyli przejściowy...może być zarówno jeden jak i drugi-ściągnij plastiki spod kierownicy i zobacz co pozostało ze starego modułu

Dodano po 1 [minuty]:

Post edytowałeś ...
    Jakiego koloru wtyczki?beżowa i niebieska?
  • Poziom 3  
    Beżowa i czarna
  • Poziom 31  
    czarnej wtyczki do modułu komfortu jeszcze nie spotkałem...zrób i podaj zdjęcie
  • Poziom 31  
    Na wtyczkach masz numery-czy ta czarna to 1J0 962 623 A ?